Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 55.900,- |
| Prijs excl. BTW | € 46.198,- |
| Kenteken | P958NF |
| Merk | Porsche |
| Model | Taycan Cross Turismo |
| Type | 4 93 kWh DEALER OND. BTW AUTO! |
| Datum deel 1 | 05-05-2022 |
| Carrosserie | SUV |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Elektriciteit |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 2022 |
| Tellerstand | 99133 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Ja |
| Datum deel 1 | 05-05-2022 |
| Datum deel 1a | 05-05-2022 |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 497 cm |
| Breedte | 197 cm |
| Hoogte | 141 cm |
| Massa | 2220 kg |
| Actieradius elektrisch | 389 km |
| Actieradius | 389 km |
| Laadsnelheid | 53 km p/u |
| Snellaadsnelheid | 819 km p/u |
| Accu laadvermogen | 11 kWh |
| Aantal fasen acculader | 3 |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 5 s |
| Vermogen | 280 pk |
| Vermogen elektrisch | 280 kw |
| Vermogen elektrisch | 381 pk |
| Aandrijving | motorisch |
Goedman Automotive
Zijde 450 2771GA BOSKOOP
Nederland