Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 29.795,- |
| Prijs excl. BTW | € 29.795,- |
| Kenteken | N795KF |
| Merk | Kia |
| Model | EV6 |
| Type | Plus 77.4 kWh |
| Datum deel 1 | 16-11-2021 |
| Carrosserie | SUV |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Elektriciteit |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 2021 |
| Tellerstand | 56735 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Ja |
| Datum deel 1 | 16-11-2021 |
| Datum deel 1a | 16-11-2021 |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 470 cm |
| Breedte | 189 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Massa | 1885 kg |
| Actieradius elektrisch | 528 km |
| Actieradius | 528 km |
| Laadsnelheid | 78 km p/u |
| Snellaadsnelheid | 1065 km p/u |
| Accu laadvermogen | 11 kWh |
| Aantal fasen acculader | 3 |
| Acceleratie | 7 s |
| Vermogen | 168 pk |
| Vermogen elektrisch | 168 kw |
| Vermogen elektrisch | 228 pk |
| Aandrijving | motorisch |
Goedman Automotive
Zijde 450 2771GA BOSKOOP
Nederland