Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 53.535,- |
| Prijs excl. BTW | € 43.676,- |
| Kenteken | |
| Merk | Audi |
| Model | Q4 e-tron |
| Type | 45 quattro S edition Competition |
| Carrosserie | SUV |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Elektriciteit |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 2026 |
| Tellerstand | 25 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Nee |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 459 cm |
| Breedte | 187 cm |
| Hoogte | 163 cm |
| Massa | 2135 kg |
| Actieradius elektrisch | 515 km |
| Actieradius | 515 km |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 7 s |
| Vermogen elektrisch | 210 kw |
| Vermogen elektrisch | 286 pk |
| Aandrijving | motorisch |
Audi-Q4 e-tron 45 quattro S edition Competition
Audi Centrum Rotterdam
Zuiderparkweg 620 3084CD Rotterdam
Nederland