Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 154.637,- |
| Prijs excl. BTW | € 125.884,- |
| Kenteken | |
| Merk | Audi |
| Model | RS5 |
| Type | Avant RS 5 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Plug-In Hybride (Benzine) |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 2026 |
| Tellerstand | 10 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Nee |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 490 cm |
| Breedte | 195 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Massa | 2345 kg |
| Plugin hybride | Ja |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 4 s |
| Vermogen | 639 pk |
| Aandrijving | motorisch |
Audi Centrum Rotterdam
Zuiderparkweg 620 3084CD Rotterdam
Nederland