Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 52.920,- |
| Prijs excl. BTW | € 43.120,- |
| Kenteken | |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Passat |
| Type | Variant Business - eHybrid |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Plug-In Hybride (Benzine) |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 2026 |
| Tellerstand | 10 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Nee |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 492 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Massa | 1738 kg |
| Actieradius elektrisch | 132 km |
| Plugin hybride | Ja |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 8 s |
| Vermogen | 204 pk |
| Vermogen elektrisch | 150 kw |
| Vermogen elektrisch | 204 pk |
| Aandrijving | motorisch |
Volkswagen-Passat Variant Business - eHybrid
Auto Hoogenboom Volkswagen Rotterdam Zuid
Driemanssteeweg 694 3084CB Rotterdam
Nederland