Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 19.988,- |
| Prijs excl. BTW | € 16.519,- |
| Kenteken | GP068N |
| Merk | Tesla |
| Model | Model S |
| Type | 85 Base | FREE SUPERCHARGE! | DEALER ONDERHOUDEN | NETTE AUTO! |
| Datum deel 1 | 17-07-2015 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Elektriciteit |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 2015 |
| Tellerstand | 195236 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Ja |
| Datum deel 1 | 17-07-2015 |
| Datum deel 1a | 17-07-2015 |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 498 cm |
| Breedte | 196 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Massa | 2025 kg |
| Actieradius elektrisch | 442 km |
| Actieradius | 442 km |
| Laadsnelheid | 112 km p/u |
| Snellaadsnelheid | 461 km p/u |
| Accu laadvermogen | 17 kWh |
| Aantal fasen acculader | 3 |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie | 6 s |
| Vermogen | 270 pk |
| Vermogen elektrisch | 235 kw |
| Vermogen elektrisch | 320 pk |
| Aandrijving | motorisch |
CAR LINC
Bolderweg 1 1332AX ALMERE
Nederland