Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 25.600,- |
| Prijs excl. BTW | € 21.157,- |
| Kenteken | N458DJ |
| Merk | Tesla |
| Model | Model 3 |
| Type | Long Range AWD 75 kWh | SOH 91% | Facelift | Warmtepomp | Auto... |
| Datum deel 1 | 24-09-2021 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Elektriciteit |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 2021 |
| Tellerstand | 96600 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Ja |
| Datum deel 1 | 24-09-2021 |
| Datum deel 1a | 24-09-2021 |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 469 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Massa | 1819 kg |
| Actieradius elektrisch | 580 km |
| Actieradius | 580 km |
| Laadsnelheid | 95 km p/u |
| Snellaadsnelheid | 1023 km p/u |
| Accu laadvermogen | 11 kWh |
| Aantal fasen acculader | 3 |
| Topsnelheid | 233 km/u |
| Acceleratie | 5 s |
| Vermogen | 258 pk |
| Vermogen elektrisch | 324 kw |
| Vermogen elektrisch | 441 pk |
| Aandrijving | motorisch |
EV Car Company
Herenweg 11A 2465AA RIJNSATERWOUDE
Nederland