Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 950,- |
| Prijs excl. BTW | € 950,- |
| Kenteken | 5ZFB53 |
| Merk | Smart |
| Model | ForTwo |
| Type | coupé Electric drive 18 kWh | Automaat | Xenon | Leer | Navi | |
| Datum deel 1 | 18-12-2014 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 3 |
| Brandstof | Elektriciteit |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 2014 |
| Tellerstand | 92047 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Ja |
| Datum deel 1 | 18-12-2014 |
| Datum deel 1a | 18-12-2014 |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 270 cm |
| Breedte | 156 cm |
| Hoogte | 157 cm |
| Massa | 875 kg |
| Actieradius elektrisch | 145 km |
| Actieradius | 145 km |
| Laadsnelheid | 28 km p/u |
| Snellaadsnelheid | 112 km p/u |
| Accu laadvermogen | 3 kWh |
| Aantal fasen acculader | 3 |
| Topsnelheid | 125 km/u |
| Acceleratie | 12 s |
| Vermogen | 35 pk |
| Vermogen elektrisch | 55 kw |
| Vermogen elektrisch | 75 pk |
| Aandrijving | motorisch |
Automotive Krimpen
Van der Giessenweg 3 2921LP Krimpen aan den IJssel
Nederland