Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 41.490,- |
| Prijs excl. BTW | € 33.670,- |
| Kenteken | KFD67S |
| Merk | Seat |
| Model | Leon |
| Type | Sportstourer |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Hybride |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 2026 |
| Tellerstand | 10 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Ja |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 464 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Massa | 1616 kg |
| Actieradius elektrisch | 130 km |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie | 8 s |
| Vermogen | 204 pk |
| Vermogen elektrisch | 150 kw |
| Vermogen elektrisch | 204 pk |
| Aandrijving | motorisch |
Huiskes-Kokkeler Hengelo
Goudstraat 65 7554NG Hengelo
Nederland