Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 24.540,- |
| Prijs excl. BTW | € 19.713,- |
| Kenteken | |
| Merk | Renault |
| Model | Twingo |
| Type | Techno |
| Carrosserie | Hatchback |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Elektriciteit |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Kleur | groen |
| Bouwjaar | 2026 |
| Tellerstand | 10 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Nee |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 379 cm |
| Breedte | 172 cm |
| Hoogte | 149 cm |
| Massa | 1175 kg |
| Actieradius elektrisch | 260 km |
| Actieradius | 260 km |
| Aantal fasen acculader | 3 |
| Topsnelheid | 130 km/u |
| Acceleratie | 12 s |
| Vermogen elektrisch | 60 kw |
| Vermogen elektrisch | 82 pk |
| Aandrijving | motorisch |
Bochane Lelystad
Artemisweg 55 8239DD Lelystad
Nederland