Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 21.945,- |
| Prijs excl. BTW | € 17.903,- |
| Kenteken | |
| Merk | Renault |
| Model | Captur |
| Type | 1.6 E-Tech Hybrid 145 Limited Navigatie Clima Cruise LED LM 98... |
| Datum deel 1 | 21-02-2022 |
| Carrosserie | SUV |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Plug-In Hybride (Benzine) |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 2022 |
| Tellerstand | 12875 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Nee |
| Datum deel 1 | 21-02-2022 |
| Datum deel 1a | 20-05-2026 |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 423 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 158 cm |
| Massa | 1516 kg |
| Actieradius elektrisch | 50 km |
| Plugin hybride | Ja |
| Accu laadvermogen | 4 kWh |
| Aantal fasen acculader | 1 |
| Topsnelheid | 173 km/u |
| Acceleratie | 10 s |
| Vermogen | 93 pk |
| Vermogen elektrisch | 49 kw |
| Vermogen elektrisch | 67 pk |
| Aandrijving | motorisch |
Ivanlo Automotive
de Brei 3 4031JE INGEN
Nederland