Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 32.690,- |
| Prijs excl. BTW | € 26.449,- |
| Kenteken | |
| Merk | Renault |
| Model | 5 |
| Type | Techno |
| Carrosserie | Hatchback |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Elektriciteit |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 2026 |
| Tellerstand | 10 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Nee |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 392 cm |
| Breedte | 181 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Massa | 1424 kg |
| Actieradius elektrisch | 410 km |
| Actieradius | 410 km |
| Accu laadvermogen | 7 kWh |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | 8 s |
| Vermogen | 150 pk |
| Vermogen elektrisch | 110 kw |
| Vermogen elektrisch | 150 pk |
| Aandrijving | motorisch |
Bochane Lelystad
Artemisweg 55 8239DD Lelystad
Nederland