Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 81.000,- |
| Prijs excl. BTW | € 80.652,- |
| Kenteken | JNL25L |
| Merk | Porsche |
| Model | Cayenne Coupé |
| Type | 3.0 E-Hybrid | SPORTDESIGN | SPORTCHRONO |BOSE | PANORAMADAK |... |
| Datum deel 1 | 07-11-2022 |
| Carrosserie | SUV |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Plug-In Hybride (Benzine) |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 2022 |
| Tellerstand | 41562 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Nee |
| Datum deel 1 | 07-11-2022 |
| Datum deel 1a | 21-11-2025 |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 493 cm |
| Breedte | 198 cm |
| Hoogte | 168 cm |
| Massa | 2335 kg |
| Actieradius elektrisch | 41 km |
| Plugin hybride | Ja |
| Accu laadvermogen | 8 kWh |
| Aantal fasen acculader | 1 |
| Topsnelheid | 253 km/u |
| Acceleratie | 5 s |
| Vermogen | 340 pk |
| Vermogen elektrisch | 100 kw |
| Vermogen elektrisch | 136 pk |
| Aandrijving | motorisch |
Car Trade Amsterdam
Contactweg 43 1014AN Amsterdam
Nederland