Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 10.999,- |
| Prijs excl. BTW | € 10.999,- |
| Kenteken | TF324F |
| Merk | Peugeot |
| Model | e-Partner |
| Type | Tepee Electric Allure/CARPLAY/NAVI/CRUISE/CAMERA/5 ZITS/17839 ... |
| Datum deel 1 | 27-03-2018 |
| Carrosserie | MPV |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Elektriciteit |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 2018 |
| Tellerstand | 17802 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Nee |
| Datum deel 1 | 27-03-2018 |
| Datum deel 1a | 09-08-2018 |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 438 cm |
| Breedte | 181 cm |
| Hoogte | 182 cm |
| Massa | 1579 kg |
| Actieradius elektrisch | 170 km |
| Actieradius | 170 km |
| Laadsnelheid | 29 km p/u |
| Snellaadsnelheid | 187 km p/u |
| Accu laadvermogen | 4 kWh |
| Aantal fasen acculader | 1 |
| Topsnelheid | 110 km/u |
| Acceleratie | 20 s |
| Vermogen | 49 pk |
| Vermogen elektrisch | 49 kw |
| Vermogen elektrisch | 67 pk |
| Aandrijving | motorisch |
Autobedrijf Helder
Bergweg-Zuid 163 2661CT BERGSCHENHOEK
Nederland