Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 16.750,- |
| Prijs excl. BTW | € 16.750,- |
| Kenteken | L949TP |
| Merk | Peugeot |
| Model | e-208 |
| Type | EV Active 50 kWh*Camera*Navi*App-Connect*Cruise Control* |
| Datum deel 1 | 05-03-2020 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Elektriciteit |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 2020 |
| Tellerstand | 39305 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Nee |
| Datum deel 1 | 05-03-2020 |
| Datum deel 1a | 20-08-2021 |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 406 cm |
| Breedte | 175 cm |
| Hoogte | 143 cm |
| Massa | 1430 kg |
| Actieradius elektrisch | 340 km |
| Actieradius | 340 km |
| Laadsnelheid | 78 km p/u |
| Snellaadsnelheid | 445 km p/u |
| Accu laadvermogen | 11 kWh |
| Aantal fasen acculader | 3 |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | 9 s |
| Vermogen | 136 pk |
| Vermogen elektrisch | 100 kw |
| Vermogen elektrisch | 136 pk |
| Aandrijving | motorisch |
V.O.F. Autoservice Jan ten Hove
Kryptonstraat 30 7463PA Rijssen
Nederland