Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 22.945,- |
| Prijs excl. BTW | € 21.605,- |
| Kenteken | GZD04V |
| Merk | Opel |
| Model | Corsa |
| Type | 1.2T Hybrid GS Black Pack Automaat | |
| Datum deel 1 | 06-01-2025 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Hybride |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 2025 |
| Tellerstand | 17255 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Ja |
| Datum deel 1 | 06-01-2025 |
| Datum deel 1a | 06-01-2025 |
| Datum deel 1b | 07-05-2026 |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 406 cm |
| Breedte | 175 cm |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 10 s |
| Vermogen | 81 pk |
| Aandrijving | motorisch |
Opel-Corsa 1.2T Hybrid GS Black Pack Automaat |
Mulders Culemborg
Rolweg 45 4104AV Culemborg
Nederland