Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 51.490,- |
| Prijs excl. BTW | € 41.986,- |
| Kenteken | |
| Merk | Mitsubishi |
| Model | Eclipse Cross |
| Type | Intense+ |
| Carrosserie | SUV |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Elektriciteit |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 2026 |
| Tellerstand | 10 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Nee |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 447 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Hoogte | 157 cm |
| Massa | 1801 kg |
| Actieradius elektrisch | 621 km |
| Actieradius | 621 km |
| Aantal fasen acculader | 3 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 8 s |
| Vermogen elektrisch | 162 kw |
| Vermogen elektrisch | 220 pk |
| Aandrijving | motorisch |
Bochane Nijmegen
Winkelsteegseweg 150 6534AR Nijmegen
Nederland