Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 55.390,- |
| Prijs excl. BTW | € 45.209,- |
| Kenteken | KDV47K |
| Merk | MINI |
| Model | Countryman |
| Type | SE John Cooper Works |
| Datum deel 1 | 30-03-2026 |
| Carrosserie | SUV |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Elektriciteit |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 2026 |
| Tellerstand | 500 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Ja |
| Datum deel 1 | 30-03-2026 |
| Datum deel 1a | 30-03-2026 |
| Datum deel 1b | 30-03-2026 |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 445 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Actieradius elektrisch | 467 km |
| Actieradius | 467 km |
| Accu laadvermogen | 11 kWh |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 6 s |
| Vermogen | 230 pk |
| Vermogen elektrisch | 230 kw |
| Vermogen elektrisch | 313 pk |
| Aandrijving | motorisch |
MINI-Countryman SE John Cooper Works
Ekris Utrecht
Proostwetering 51 3543AC Utrecht
Nederland