Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 43.280,- |
| Prijs excl. BTW | € 35.201,- |
| Kenteken | KDV24K |
| Merk | MINI |
| Model | Aceman |
| Type | E |
| Datum deel 1 | 30-03-2026 |
| Carrosserie | SUV |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Elektriciteit |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 2026 |
| Tellerstand | 500 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Ja |
| Datum deel 1 | 30-03-2026 |
| Datum deel 1a | 30-03-2026 |
| Datum deel 1b | 30-03-2026 |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 408 cm |
| Breedte | 175 cm |
| Actieradius elektrisch | 309 km |
| Actieradius | 309 km |
| Accu laadvermogen | 11 kWh |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | 8 s |
| Vermogen | 135 pk |
| Vermogen elektrisch | 135 kw |
| Vermogen elektrisch | 184 pk |
| Aandrijving | motorisch |
Ekris Maastricht
Australielaan 30 6199AA Maastricht-Airport
Nederland