Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 14.745,- |
| Prijs excl. BTW | € 13.427,- |
| Kenteken | K340XH |
| Merk | Kia |
| Model | Stonic |
| Type | 1.0 T-GDi MHEV DynamicPlusLine | Camera | Climate | Cruise | |
| Datum deel 1 | 26-03-2021 |
| Carrosserie | SUV |
| Transmissie | H |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Hybride |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 2021 |
| Tellerstand | 98570 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Ja |
| Datum deel 1 | 26-03-2021 |
| Datum deel 1a | 26-03-2021 |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 414 cm |
| Breedte | 176 cm |
| Hoogte | 151 cm |
| Massa | 1125 kg |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| Acceleratie | 11 s |
| Vermogen | 100 pk |
| Aandrijving | motorisch |
Auto Sinnema
Heuvel 15 5712EH SOMEREN
Nederland