Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 38.949,- |
| Prijs excl. BTW | € 34.247,- |
| Kenteken | HXK92R |
| Merk | Kia |
| Model | Sportage |
| Type | 1.6 T-GDi Hybrid GT-Line Limited Edition | Elekt. Trekhaak | S... |
| Datum deel 1 | 19-07-2025 |
| Carrosserie | SUV |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Hybride |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 2025 |
| Tellerstand | 7854 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Ja |
| Datum deel 1 | 19-07-2025 |
| Datum deel 1a | 19-07-2025 |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 452 cm |
| Breedte | 187 cm |
| Hoogte | 165 cm |
| Massa | 1549 kg |
| Topsnelheid | 186 km/u |
| Acceleratie | 8 s |
| Vermogen | 160 pk |
| Vermogen elektrisch | 64 kw |
| Vermogen elektrisch | 87 pk |
| Aandrijving | motorisch |
Auto Sinnema
Heuvel 15 5712EH SOMEREN
Nederland