Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 22.450,- |
| Prijs excl. BTW | € 18.038,- |
| Kenteken | R360RG |
| Merk | Kia |
| Model | Niro |
| Type | 1.6 GDi Hybrid ComfortLine, Aut, Acc, Cam, Carplay, Lmv, Clima... |
| Datum deel 1 | 25-11-2022 |
| Carrosserie | SUV |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Hybride |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 2022 |
| Tellerstand | 80585 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Ja |
| Datum deel 1 | 25-11-2022 |
| Datum deel 1a | 25-11-2022 |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 436 cm |
| Breedte | 181 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Massa | 1374 kg |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie | 10 s |
| Vermogen | 105 pk |
| Aandrijving | motorisch |