Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 21.745,- |
| Prijs excl. BTW | € 21.059,- |
| Kenteken | L348BH |
| Merk | Kia |
| Model | Niro |
| Type | 1.6 GDi Hybrid DynamicPlusLine | Stuur- & Stoelverwarming | Cr... |
| Datum deel 1 | 30-04-2021 |
| Carrosserie | SUV |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Hybride |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 2021 |
| Tellerstand | 75209 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Ja |
| Datum deel 1 | 30-04-2021 |
| Datum deel 1a | 30-04-2021 |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 436 cm |
| Breedte | 181 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Massa | 1390 kg |
| Topsnelheid | 162 km/u |
| Acceleratie | 12 s |
| Vermogen | 105 pk |
| Aandrijving | motorisch |
Auto Sinnema
Heuvel 15 5712EH SOMEREN
Nederland