Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 15.777,- |
| Prijs excl. BTW | € 15.570,- |
| Kenteken | ST853F |
| Merk | Hyundai |
| Model | Ioniq |
| Type | 1.6 GDi Comfort HYBRID/CARPLAY/NAVI/CRUISE/PDC/AUTOMAAT/CAMERA... |
| Datum deel 1 | 15-06-2018 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Hybride |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 2018 |
| Tellerstand | 99825 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Ja |
| Datum deel 1 | 15-06-2018 |
| Datum deel 1a | 15-06-2018 |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 447 cm |
| Breedte | 182 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Massa | 1336 kg |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 11 s |
| Vermogen | 105 pk |
| Aandrijving | motorisch |
Autobedrijf Helder
Bergweg-Zuid 163 2661CT BERGSCHENHOEK
Nederland