Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 38.745,- |
| Prijs excl. BTW | € 32.021,- |
| Kenteken | |
| Merk | Ford |
| Model | Transit |
| Type | City 300 GB Trend L1H1 56 kWh 150 pk FWD |
| Carrosserie | Bestelbus |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Elektriciteit |
| Voertuigsoort | Bedrijfswagen |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 2026 |
| Tellerstand | 1 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Nee |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 498 cm |
| Breedte | 225 cm |
| Hoogte | 199 cm |
| Massa | 1990 kg |
| Vermogen | 150 pk |
| Vermogen elektrisch | 110 kw |
| Vermogen elektrisch | 150 pk |
| Aandrijving | motorisch |
Zeeuw & Zeeuw Ford Alphen ad Rijn
H. Kamerlingh Onnesweg 26 2408AW Alphen aan den Rijn
Nederland