Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 27.900,- |
| Prijs excl. BTW | € 22.887,- |
| Kenteken | KHZ28K |
| Merk | Ford |
| Model | Kuga |
| Type | 2.5 PHEV Vignale |
| Datum deel 1 | 13-04-2022 |
| Carrosserie | SUV |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Plug-In Hybride (Benzine) |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 2022 |
| Tellerstand | 56612 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Nee |
| Datum deel 1 | 13-04-2022 |
| Datum deel 1a | 12-05-2026 |
| Datum deel 1b | 12-05-2026 |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 463 cm |
| Breedte | 188 cm |
| Actieradius elektrisch | 56 km |
| Plugin hybride | Ja |
| Accu laadvermogen | 4 kWh |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 9 s |
| Vermogen | 165 pk |
| Aandrijving | motorisch |
Auto Alkmaar
Praam 7 H 1724BE Oudkarspel
Nederland