Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 122.715,- |
| Prijs excl. BTW | € 100.850,- |
| Kenteken | 590179 |
| Merk | BMW |
| Model | i5 |
| Type | Touring M60 xDrive 84 kWh |
| Carrosserie | Sedan |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Elektriciteit |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 2026 |
| Tellerstand | 1 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Nee |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 506 cm |
| Breedte | 190 cm |
| Hoogte | 151 cm |
| Massa | 2270 kg |
| Actieradius elektrisch | 539 km |
| Actieradius | 539 km |
| Accu laadvermogen | 22 kWh |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie | 4 s |
| Vermogen | 442 pk |
| Vermogen elektrisch | 442 kw |
| Vermogen elektrisch | 601 pk |
| Aandrijving | motorisch |
Van Poelgeest Amersfoort B.V.
Ruimtevaart 2 3824MX Amersfoort
Nederland