Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 34.495,- |
| Prijs excl. BTW | € 28.231,- |
| Kenteken | KFL32N |
| Merk | Audi |
| Model | Q3 Sportback |
| Type | 45 TFSI e S-line Full LED I NAVIG I ANDROID I LEER |
| Datum deel 1 | 14-02-2023 |
| Carrosserie | SUV |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Plug-In Hybride (Benzine) |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 2023 |
| Tellerstand | 54590 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Nee |
| Datum deel 1 | 14-02-2023 |
| Datum deel 1a | 04-04-2026 |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 450 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Hoogte | 157 cm |
| Massa | 1715 kg |
| Actieradius elektrisch | 50 km |
| Plugin hybride | Ja |
| Accu laadvermogen | 4 kWh |
| Aantal fasen acculader | 1 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 7 s |
| Vermogen | 150 pk |
| Vermogen elektrisch | 85 kw |
| Vermogen elektrisch | 116 pk |
| Aandrijving | motorisch |
Auto4Motion
Leemstraat 2a 4705RH Roosendaal
Nederland