Financial lease aanbieding, excl.btw
| Prijs incl. BTW | € 7.995,- |
| Prijs excl. BTW | € 7.934,- |
| Kenteken | 3ZPR16 |
| Merk | Audi |
| Model | A3 |
| Type | Sportback 1.4 e-tron Ambition | Pano | APK | Carplay |
| Datum deel 1 | 23-02-2015 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Transmissie | A |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Plug-In Hybride (Benzine) |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 2015 |
| Tellerstand | 263872 km |
| Nationale Autopas (NAP) | Nee |
| Datum deel 1 | 23-02-2015 |
| Datum deel 1a | 23-02-2015 |
| BTW verrekenbaar | Nee |
| Autotrust garantie | Nee |
| Lengte | 431 cm |
| Breedte | 179 cm |
| Hoogte | 142 cm |
| Massa | 1515 kg |
| Actieradius elektrisch | 50 km |
| Plugin hybride | Ja |
| Accu laadvermogen | 2 kWh |
| Aantal fasen acculader | 1 |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 8 s |
| Vermogen | 150 pk |
| Vermogen elektrisch | 75 kw |
| Vermogen elektrisch | 102 pk |
| Aandrijving | motorisch |
Occasion Select
De Hoek 91-12B 1601MR Enkhuizen
Nederland